top of page

Hakkımızda

2008 yılında mekanik ve endüstriyel alanda faaliyetlerine başlayan ve 2018 yılında “Güvenilir Olmaya Mecburuz” sloganıyla Ali GÜRGÖZ tarafından kurulan GOMAG; petrokimya tesisleri, endüstriyel tesisler ve enerji santralleri projelerindeki uluslararası tecrübelerini, hizmet kalitesi ve dürüstlük anlayışı ile harmanlayarak kendisine sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Başlıca faaliyet alanları; Demir-Çelik Tesisleri, Enerji Santralleri, Çimento Fabrikaları, Petrol Rafinerileri gibi endüstriyel tesislerin inşaat, imalat, montaj ve devreye alma işleridir.

Ali GÜRGÖZ; 1988 yılında, başlamış olduğu sektörde yurt içi ve yurt dışı Endüstriyel Tesis mekanik montaj projeleri yönetim kademelerinde bulunup, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kalite, iş sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden zamanında gerçekleşen ürün ve hizmet sunarak yetkinliğini kanıtlamıştır.


Amacımız müşterilerimize yüksek kalitede hizmeti daha ekonomik koşullarda sunmak ve sektörün öncelikli kuruluşları arasında yer almaktır.

bottom of page